Zayıflamada Yeni Trend : Sodalı Çay

Son zamanlarda sıklıkla duymuş olabileceğiniz zayıflamada yeni trend olan Sodalı çay, kadınların zayıflama hayallerine kavuşmalarına yardımcı olmak konusunda oldukça iddialı

396

 

Yaz ayları yaklaşırken, özellikle kadınları bir telaş sardı, herkes zayıflamak, o bikininin içine girmek istiyor, ya da düğünlerde beğendiği elbisenin içinde Oscar ödül töreninde kırmızı halıda yürüyen yıldızlar gibi görünmek istiyor. Spor ve diyet yapıyorsunuz ancak yine de o inatçı yağlardan kurtulamıyorsanız eğer, Zayıflamak için Sodalı çay tam da aradığınız formül.

Bugüne kadar pek çok farklı metodu denediniz, her türlü zayıflama kürünü kullandınız ama sonuç almakta zorluk yaşıyorsanız, yalnız değilsiniz. Birçok kez denenmiş ve başarısız olmuş diyet pişmanlıklarından sonra, bu yağlardan sodalı çay ile nasıl kurtulacağız diye sorduğunuzu duyar gibiyiz.

Son zamanlarda sıklıkla duymuş olabileceğiniz zayıflamada yeni trend olan Sodalı çay, kadınların zayıflama hayallerine kavuşmalarına yardımcı olmak konusunda oldukça iddialı. Sodalı çay aslında hazırlaması ve tüketilmesi oldukça basit hem de sağlıklı. Neden mi?

Zayıflamak İçin Hazırlayacağınız Sodalı Çay

Bu çayın çerisinde yer alan soda, yeşil çay ve limon zayıflamada son derece etkili. Soda içerdiği mineraller ile metabolizmayı hızlandırıyor ve hazımsızlığı önlüyor, yeşil çay içinde bulunan ponifenol adlı bitkisel bileşenler ile yağ yakımını sağlıyor ve limon antioksidan etkisi ile vücuda detoks etkisi yapıyor. Tüm bunlar bir arada olunca da kilo kaybı özellikle de yağ yakımı kolayca gerçekleşiyor.

Zayıflamada sodalı çayın başka bir etkisi de tok tutması, acıkmadığınız için fazla kalori alımını da engellemiş oluyor. Atıştırmalıkları şöyle elinizin kenarı ile ittiğinizi ve pasta börek ikramlarını kolayca geri çevirdiğinizi bir düşünün. Tam da aradığınız şey değil mi?

Zayıflamak İçin Sodalı Çayı Nasıl Kullanmalı?

 İşte sizin zayıflamanıza yardımcı olacak sodalı çay tarifi:

  • 1 Şişe soda
  • 2 Tatlı Kaşığı veya 2 Poşet Yeşil Çay
  • Yarım Limon
  • Yarım Litre Su

Suyu kaynattıktan sonra içine iki kaşık veya iki poşet yeşil aç atıyorsunuz, 10 dakika demlenmesini bekliyorsunuz ve yarım limonu içine atıp, suyu ekliyorsunuz. Zayıflamak için sodalı çay karışımını gün içinde ara ara tüketmelisiniz. Hem enerji verdiğini, hem tok tuttuğunu hem de zayıflattığını göreceksiniz. Sağlık sorunu olan veya hamile olanların diğer her türlü zayıflama küründe de olduğu gibi doktor önerisi ile kullanması uygundur.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.