Sonbahar Kombinleri Hazır

Sonbahar Kombinlerinde Neler Var Merak Ediyor musunuz?

1.146

Havaların soğumaya başlamasıyla kıyafetlerimizde değişiklik yapmaya başladık. Yazın ince ve açık renkli kıyafetleri yerini daha kalın ve biraz daha koyu renklere bıraktı. Moda sektöründe mevsim geçişleri yeni kreasyonların vitrinlere konulduğu ve podyumların hareketlendiği dönemler olarak bilinir. Markalar, modacılar yeni tasarımlarını takipçilerine ve müşterilerine sunmaktadır. Sonbahar kombinleri bugünlerde moda takipçileri tarafından incelemeye alınmış durumdadır. Bizler ortaya çıkacak kombinlerin kendimize uygun olanını beklerken farklı ve yeni kıyafetler ve aksesuarlar sokaklarda gezinmeye başladı bile. 2019 yılının sonbahar kombinleri özellikle kışa hazırlık yapan kombinler olarak dikkatleri çekmektedir.

2019 Sonbahar İçin Hazırlanmış Kombinler

Dolabınızı bugünlerde yeni kıyafetlerinizle doldurmayı düşünüyorsanız öncesinde şöyle bir moda turu atmanızı tavsiye ederiz. Yeni modeller arasında size hitap edenleri belirleyip sonbahar kombinleri hazırlayabilirsiniz. Herkesin aldığı ama sizin farklı kombinlediğiniz kıyafetler ile çok şık görünebilirsiniz.  Yapacağınız kısa bir araştırma ile çok güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bunun için modacı, stilist olmanıza gerek yok. Biraz gündemi takip etmeniz biraz da kendi bedeninizi tanımanız yeterli olacaktır. Bu yılın sonbahar-kış tasarımlarında biraz daha katı kombinlerle karşılaşmaktayız. Klasik modellere farklı detaylar katılarak çok farklı modeller ortaya çıkarılmış. Bu modeller ilk bakışta biraz aşırı ve sıra dışı gelse de zamanla sokaklarda, caddelerde bu modelleri gördükçe gözlerimiz alışacaktır.

2019 Sonbahar Kombinleri İçin Örnek Tasarımlar

Bu yılın en güzel sonbahar tasarımlarını gruplandırarak sizlere sunmak istersek şu tarzlar dikkat çekmektedir:

  • Parlak tasarımlarla uzay çağı modelleri: Bu modellerde parlak renkler ön plandadır. Ceketler, montlar sanki bundan 100 yıl sonrasına hitap ediyor havasında
  • Deri ile klasik olmayı tercih edenler: Derinin hiç modası geçmez. Bunu unutmayın. 2019 sonbahar kombinleri içerisinde de derinin ağırlığı hissediliyor.
  • Vahşi doğaya doğru: Bu modellerde leopar ve zebra çizgileri hakim durumdadır. Biraz sıra dışı kombinlere bu modellerle hazır olun.
  • Logoların hakimiyeti: kıyafetlerde büyük logoların kullanılması sadece spor modellerde bulunurken bu sene her tarz kıyafet üzerinde logolar ulunuyor. Özellikle ünlü markalar bu modelleri tercih etmişler.
  • Bu modellerin yanında çok eskilere dayana pileli etekler, pelerinler, ipek modeller de sonbahara ve kışa damgasını vuracak modeller arasında yer almış.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.