Sırt Dekoltesi Takıları

Sırt dekoltesi takıları son günlerde oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bu takılar içinde özel olarak sırt dekoltesi için tasarlanan olduğu gibi normal bir kolye olarak tasarlanmış olup sırt dekoltesinde takı olarak kullanılanlar da bulunmaktadır

786

Sırt dekoltesi takıları son günlerde oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bu takılar içinde özel olarak sırt dekoltesi için tasarlanan olduğu gibi normal bir kolye olarak tasarlanmış olup sırt dekoltesinde takı olarak kullanılanlar da bulunmaktadır. Bu takılar zincir şeklinde sade modellerden oluşabilmektedir. Ayrıca kıyafete otantik bir hava katan takılar da bulunmaktadır. Sırt dekoltesi olan kıyafetlerin genellikle ön tarafı kapalı olarak tasarlanmaktadır.

Yaz geldi düğünler, mezuniyetler, davetler, özel günler ve bu özel günlere ait kutlama sayıları arttı. Dekolteli abiye kıyafet seçiminde artık sadece bacak ve göğüs değil sırt dekoltesi de kullanılmaya başlandı. Peki sırt dekolteli elbise giyildiğinde takılardan vaz mı geçilecek? Asla, aksine kısa süre önce büyük bir trend yakalayan yeni aksesuarlar, aksesuara önem veren kadıların imdadına yetişiyor. Bu durumda, “Sırt dekoltesi takıları nelerdir?” sorusu akla gelecek. Hemen cevaplayalım ilk olarak kullanacağınız kolyeyle nasıl bir etki bırakmak istediğinize karar vermelisiniz.

Sırt Dekoltesi Takıları Nasıl Kombinlerin

Gösterişli olan elbisenizi sadelikle mi tamamlamak istiyorsunuz, yoksa zarif elbisenize biraz hareket mi katmak istiyorsunuz. Hangi kıyafeti seçmiş olursanız olun uzun zincirli bir kolye düşündüğünüzden daha büyük bir etki yaratacaktır. Bu arada sadece abiye elbise için değil sırt dekoltesi olan bir bluz için de kolyelerinizi kullanabilirsiniz.  Bu kullanacağınız takılarla çok sade gibi görünen abiye kıyafetiniz birden oldukça hareketli hale gelecektir. Bu hareketliliği katacak olan özellikle sırt kısmı açık olan elbiselerde kullanılan takılar, zincirlerdir. Özellikle elbiselerin renk ve desenine göre tercih edilen kolyeler sırt dekoltesi takıları olarak kullanılabilir.

Sırt Dekoltesi Hangi Kıyafetlerle Uyumlu Olur

Modaya yön veren sırt dekolteli tulumlarda da inci detaylı ters kolyeler oldukça ilgi görüyor. Eğer dekolteyi çok abarttığınızı düşünüyorsanız daha göz alıcı ve büyük bir kolyeyle sırt bölgenizi sınırlamayı düşünebilirsiniz. Ayrıca rahat bir görünüm için ise etnik ayrıntıları olan kolyeler tercih edilebilir. Kolsuz bir kıyafet tercihinize ise sırtı yarım kapan bir kolyeyle şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sırt dekoltesi takıları konusunda uzun uzun düşünüyorsanız eğer özellikle ters olarak satılan bir kolye alamayacaksanız hoşunuza giden normal bir kolyeyi de bu amaçla kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.