Gelinlik Trendleri 2018

Gelinlik Trendleri

197

2018 yılının en moda gelinlikleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkabilmekle birlikte gelinlik trendlerinin de bu bağlamda şekillendiği bilinmektedir. Gelinlik trendleri 2018 yılında da gelin adaylarının en çok ilgisini çekecek olan kıyafetler arasında yer almaktadır. Bu kapsamda şekillenen gelinlik trendlerinin aşağıdaki gibi sıralandığı bilinmektedir;

  • Omzu Açık Gelinlik Trendi
  • 2018 Hafif Mavi Tonlu Bej Gelinlik Trendi
  • Sırttan Çapraz Bağlamalı Gelinlik Trendi
  • V Göğüs Dekolteli Stiller
  • Minimalist Gelinlik Trendleri 2018
  • Pantolonlu Gelinlik Trendi 2018
  • Metalik Tonlarda Gelinlik Tarzı
  • Uzun Etekli Gelinlik Trendi

Yukarıda sıralanan gelinlik trendlerinin her birinin kendine özgü özelliklerinin bulunduğu bilinmektedir.

Omzu Açık Gelinlik Trendi

Rönesans dönemine ait olan stillerin ortaya çıktığı bu gelinlik trendinde omuzları ortaya çıkartacak bir tarz benimsenmiştir. İnce ve narin görünmek isteyen gelin adayları için bu tip modeller oldukça önemlidir.

2018 Hafif Mavi Tonlu Bej Gelinlik Trendi

Esasında 2017 yılında pistlerde mavi rengin hemen her tonunda gelinliklerin bulunduğu bilinmektedir. 2018 yılında ise özellikle mavi tonunun yanına bej renkli gelinliklerin çokça sergilendiği bilinmektedir. Düğün günlerine biraz renk katmak isteyen gelinler için hafif mavi tonlu bej gelinlik modelleri biçilmiş kaftan gibidir.

Sırttan Çapraz Bağlamalı Gelinlik

Sırttan çapraz bağlı gelinlik modelleri oldukça iddialı modeller olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. omuz kısımlarındaki dantel detayları ise, bu modellerin çok tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Gelinlik trendleri 2018 koleksiyonlarının kumaş ve stil özelliklerinin çok farklı olduğu bilinmektedir.

V Göğüs Dekolteli Stil Trendler

Boynu uzun olan kadınlar için mükemmel bir model olarak karşımıza süper düşük V göğüs dekoltesi, cesaretli gelinler için mükemmel bir seçenek olarak tanımlanmaktadır. Kendine güvenen kadınlar için oldukça cazip gelen bu modelin Jennifer Lopez stili olması da ayrı bir özelliği olarak ön plana çıkmaktadır.

Gelinlik Trendleri
Minimalist Gelinlik Trendleri 2018

Bol bol boncuk, dantel ve nakışlı gelinliklerin yerini sadece olarak tasarlanmış minimalist gelinlik tasarımlarının aldığı bilinmektedir. Basit ancak şık bir model olarak ön plana çıkan bu trend gelinlikler, daha çok kesim stilleriyle akıllarda yer etmektedir.

Pantolonlu Gelinlik Trendi 2018

Modacıların sıra dışı yaratıcılıklarını konuşturdukları pantolonlu gelinlik modelleri, farklı formatla gelinlik almayı düşünenler için ilginç bir trend olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Metalik Tonlarda Gelinlik Tarzı

Renklerle yansıma olarak da isimlendirilen farklı bir stile sahip olan bu tip modellere, 2018 yılında çokça karşılaşacağa benziyor. Bu rengin gelinlik trendleri 2018 yılı itibariyle çok fazla öne çıktığı da bilinmektedir.

Uzun Etekli Gelinlik Trendi

Bu sene on yıl öncesinin gelinlik modellerine geri dönüşlerin yaşandığı da bilinmektedir. Kadınsı bir etkinin hissedildiği bu modellerde, sade bir şıklığın hüküm sürdüğü de bilinmektedir.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.