Yılın favori kışlık tesettür modelleri

Yılın favori kışlık tesettür modelleri

Artık kış sezonu da açıldı sayılır. Yeni sezonun açılmasıyla birlikte yeni trend kışlık tesettür modelleri de belli olmaya başladı. Bu yıl soğuk kış mevsiminin şık tesettür kıyafetleri denildiğinde acaba ilk akla hangi modeller geliyor? Yeni sezonun vazgeçilmez parçaları ve kombinleri hangileridir? Şayet hazırsanız yılın favorisi olacak kışlık tesettür modellerini sizlerle tanıştırabiliriz.

Ayrıntılı desenler bu sene moda

Moda dünyası kimi zaman geçmişteki desenleri günümüze taşıyarak, yeni yorumlarla kıyafetlere şekil verir. Bu kışın tesettür modelleri de geçmişin izlerini üzerinde taşıyor. Özellikle tesettür elbise, kap ve kabanlarında süet üzerine işlenmiş ola flora baskılara çokça rastlanılıyor. Yine kürk detaylarının bulunduğu desenler bu sene fazlasıyla gözümüze çarpacağa benziyor.

Pelüş kışlık tesettür hırkaları revaçta

Pelüş zaten kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Dolayısıyla kışlık tesettür modelleri arasında pelüş hırkalarının da yer alması kaçınılmaz oluyor. Yine bu kışın örgü hırkalara da çokça rastlayacağız.  Süet hırkalar da bu senenin moda hırkaları arasında yer alıyor. Biraz gevşek ve salaş örgülerin ön planda olduğu hırkalar, kombinlenmesi en kolay olan kıyafetler arasında da yer alıyor. Çünkü hem etek hem de pantolon üzerine örgü hırkaların kombinlenmesi çok daha kolay oluyor. Üstelik örgü hırkalar şıklığın yanında rahatlığı da sunabiliyor.

Tesettürde kaşe kabanlar ön plana çıkıyor

Kaşe kumaşların hakim olduğu bir kış bizi bekliyor. Yaka kısımlarında kürk detayı bulunan kabanlar ise her zaman favoriler arasında yer alıyor. Yine kabanlarda bu sene kapitone desenler ön plana çıkıyor. Kaşe kabanların bu sene yere kadar uzananları daha moda olacak gibi. Ancak diz hizasındaki kabanlara da rastlamak mümkün olacağa benziyor. Yılın en favorisi olacak kaban modeli ise elbette ki kapüşonlu kabanlar olarak karşımıza çıkıyor.

Belinde kemer bulunan kabanlar her ne kadar eski moda olarak kabul edilse de bu sene çokça karşımıza çıkacak.  Yine yakası kruvaze şeklinde olan kaşe kumaşlı kabanlar da bu sene moda trendler arasında yer alıyor. Özellikle bordo renkli ya da siyah renkli kabanlar kruvaze yakalar çok yakışıyor. Kabanlar, hırkalar, etekler ve pantolonlar kışlık tesettür modelleri arasında birbirinden farklı detaylarla karşımıza çıkıyor. Bize de kendimize en çok yakışanı tercih etmek kalıyor.

hırkakabankaşemodatesettür
Comments (0)
Add Comment