Kış düğünü kombinleri nelerdir

Kış düğünü kombinleri nelerdir

Kış düğününe davetliyseniz ne giyeceğinizi bilmiyorsanız, önerimizi okumadan

Ne giyeceğinizi karar vermeyin. Elbise, çanta, palto ne seçerseniz seçin eğer biri kadifeyse kış düğünü kombinemiz hazır denektir. Yazın aldığınız uzun kollu abiyelerinizi hava durumuna göre değerlendirebilirsiniz. Ya da dolabınızda bulunması gereken yazlık ve kışlık tulumlar kış düğünü kombinleri için kurtarıcı olabilir. Tabi seçtiğiniz kombinler düğüne gittiğiniz kişilerin yakınlık derecesine göre ayarlamalısınız.

Kış düğünü kombinlerine örnekler

Kış düğün elbisesi için en uygun renkler Zümrüt yeşili, gri, mor ve laciverttir.

Kış düğünü kombinleri için kendi vücudunuzu çok iyi tanımalısınız. Eğer kilolarınız kapatmak istiyorsanız siyah uzun bir elbise giyebilirsiniz yalnız matem havası yaratmamak için aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz. Parlak elbiseler kış düğünü için en yaygın seçeneklerden biridir. Yine kış düğünü kombinleri de bu sezonun trend parçaları olan paletli kumaşlar da kullanabilirsiniz. Kış düğünü için uzun bir abiye alıp üzerine ceket, pelerin, minyatür kürk alarak tamamlayabilirsiniz.Bence bu sezonda çok göreceğimiz pelerinli elbise modellerini  seçenekleriniz arasına almalısınız..

Kış düğünü kombinlerinde nelere dikkat etmeliyiz

Günümüzde kış düğünü kombinleri seçerken mekanın ısı yalıtımını da düşünmelisiniz. Çok inçe giyilmiş bir kombin sizi düğün sonrası hasta edebilir. Eğer düğün çiftinin yakını iseniz kalın da giyinmeyin zira koştururken terleyip düğünü kendinize zindan edebilirsiniz. Kış düğünü olsa da beyaz giymemeye, gelinliği andıracak abiye modellerinden uzak durmalısınız yoksa gece boyunca göz hapsinde olabilirsiniz. Jean, aşırı dar ve kısa elbiseler ortama yakışmayacak olan kıyafetlerden uzak durmalısınız Kombininize karar verdikten sonra en önemli nokta kombinizin altına doğru topuklu ayakkabıyı eşleştirmek çok önemlidir.

Tercihiniz topuklu ayakkabıdan yana kullanacaksınız topuk boyuna dikkat etmelisiniz. Bir bayanı elbisen sonra en çok değiştirecek nokta saçlarıdır. Her elbiseye uygun saç stil modelinize dikkat etmelisiniz. Aksesuar seçimi de sade ve şık olmalıdır. En dikkat çeken şıklık sadeliktir…

kışkış düğünükombin
Comments (0)
Add Comment