Karşınızda sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz soruları

Evet yanlış duymadınız; sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz.

Karşınızda sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz soruları

Evet yanlış duymadınız; sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz. Şayet uzun süreden beri bir ilişki yaşıyorsanız ve artık kendinizi biraz tuhaf hissediyorsanız; artık belki de ilişkinizin ne durumda olduğunu sorgulama vaktiniz çoktan gelmiştir. Kendinize acaba sevgilimi ne kadar iyi tanıyorum sorusunu sorduğunuzda bir müddet sessiz kalıyorsanız; artık aşağıdaki 7 soruyu sevgilinize sormanın vakti gelmiş demektir.

İşte sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz soruları

Sevgilinizce ciddi bir ilişki niyetindeyseniz aşağıdaki soruları çekinmeden sorun.

  1. Seni etkileyen şey ne?

Bu sorunun yanıtını bildiğinizi hemen içinizden geçirmeyin. Zira sevdiğinize bu soruyu sorduğunuzda şaşırtıcı yanıtlar alabilirsiniz. Şayet onca zamandan sonra sizi kaşınız, gözünüz ya da saçlarınızdan etkileniyorsa; burada yanlış bir şeyler var demektir. Çünkü onca zaman sonra dahi sizin karakterinizi benimseyememiştir.

 

  1. Benimle gerçekte mutlu musun?

Esasında sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz soruları arasında en geniş kapsamlı sorudur bu. Şayet sevgiliniz size hemen yanıt veremeyecek olursa; onu sözlerinizle dürüst olmaya teşvik edin. Aldığınız yanıtta tam olarak mutlu olmadığını anlarsanız; o zaman ağır soruları sıralayabilirsiniz.

  1. Benden ne istiyorsun?

İlişkinizin geleceği hakkında bilgi edinebileceğiniz bu soru sayesinde, sevgilinizin gerçek niyetini de anlamış olursunuz. Bu soruyu ilişkimizin sonunda bir evlilik olasılığı görüyor musun? Diye devam ettirmenizi öneririz.

  1. Ben öncelikler listesinin tam olarak neresindeyim?

Hayatta herkesin bir öncelikler listesi bulunmaktadır. Sevgilinize bu soruyu sorduktan sonra alacağınız yanıt; esasında sevgilinizin hayatında ne kadar değerinizin olduğunu da gösterecektir.

  1. İlişkimize olan inancın nedir?

Sevgiliniz bu soruya samimi ve dürüst bir şekilde yanıt verebilirse; esasında ilişkiniz hakkında en net ve en isabetli yanıtı da almış olursunuz.

  1. Çocuklar çok şirin değil mi?

Bu soru esasında gizli bir niyet okumadır aslında. Böylece sevgilinizin çocuklar hakkında ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Çocuklar konusunda çelişkili konuşmalar; sizin zihninizde bazı soru işaretleri oluşturacaktır.

  1. Benim için fedakarlık yapar mısın?

Sevdiğinizin sizin için fedakarlın yaparım diyeceğine eminseniz; soruyu benim için hangi fedakarlıkları yaparsınız diye de sorabilirsiniz. Şayet baştan savma yanıtlar verirse bu en kötü durumdur. Zira sizi ciddiye almıyor. Bu aşamada sizi ciddiye almasını sağladıktan sonra bu soruya yanıt vermesini sağlamayı unutmayın.

Ve sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz

 

Şayet sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz sorusunun akabinde sevgilimi çok iyi tanıyorum diyebiliyorsanız o adamla ya da kadınla hemen evlenin. Zira etraf evlendikten yıllar sonra bile birbirini yeni yeni tanıyan eşlerle dolu…

çocuklarevlilikilişki
Comments (0)
Add Comment