En gözde kışlık elbise kombinleri

Yeni yılın yaklaştığı bu günlerde 2019 kışlık elbise kombinleri çok farklı tarz ve stillerden oluştuğu görülmektedir. Birbirinden şık ve gösterişli elbiseler; farklı tasarım özellikleriyle de göz doldurmaktadır. Yeni sezon kombinlerin içinizi ısıtacak esintilere hakim olduğu bilinmektedir. Yine sonbahar mevsimi ile kış mevsiminin geçiş dönemiyle uyumlu kombinler sizleri bekliyor. Yeni trend kış elbiselerine triko ve yünün hakim olduğu da bir gerçek. Bu giysiler sizi kışın soğuk havasından koruyacak. Üstelik sizi şık ve alımlı gösterecek.

Esasında kışlık elbise kombinleri söz konusu olduğunda karşımıza en çok opak çorapların kullanıldığı kombinler çıkmaktadır. Yine kış mevsimini yansıtan tasarımlar da çokça karşımıza çıkmaktadır. Bununla birlikte kış aylarına özgü renk seçeneklerinin de kış elbiselerine hakim olduğu bilinmektedir. İşte 2019 yılında ön planda olacak kış kombinleri:

Kışlık elbisede siyah renk kombinleri

Siyah renk hemen her mevsim kullanılan bir renk olsa da kış mevsiminin gözdesidir. İşte siyah kışlık elbise kombinlerine bir örnek:

Bu kombinde siyah elbise üzerine spor bir kot ceket tercih edilmiş. Mavi renk ile siyahın uyumu yakalanmış. Her iki renkle uyumlu bir şekilde gri renkte bir fular seçilmiş. Yine gümüş renkli takılarla kıyafette güzel bir görsellik oluşmuş. Siyah çizme ve çanta ise bu kombini tamamlamıştır.

Kışlık elbisede kahverengi tonları

Kahverengi her ne kadar sonbaharla özdeşleşmiş olsa da bu kış moda renkler arasında yer almaktadır. İşte size kahverenginin farklı tonlarıyla oluşan şık bir kıyafet örneği;

Kahverengi tonlarının hakim olduğu pantolon etek; üzerindeki simlerle hareketlendirilmiş. Gümüş renkli zincir kolyelerle kombin hareketlendirilmiş. Koyu turuncu renkli eldiven, çanta ve boyunlukla kışlık elbise kombinleri trendinde yeni bir hava yakalanmış.

Kış aylarının vazgeçilmezi kazaklar

Kışın soğuğundan bizi koruyan kazaklar, doğru kıyafetlerle kombinlendiğinde şıklığın adresi konumunda da olabilirler. İşte buna bir örnek:

Kırmızı siyah kareli oduncu gömleğinin üzerine beyaz renkli örgü kazak güzel bir uyum oluşturmuş. Altın sarısı takılar ise kıyafete ayrı bir zarafet katmış. Mavi kot pantolon kıyafetin hareketlenmesini sağlamış. Kırmızı deri çanta ise tam anlamıyla kıyafeti tamamlamış.

Kabanların dayanılmaz şıklığı

Kış aylarında en çok tercih ettiğimiz kıyafetler arasında elbette ki kabanlar yer almaktadır. Kabanlar esasında tüm kıyafetlerin tamamlayıcısı rolündedir. Bundan dolayı kaban seçimi oldukça önemlidir. Şimdi uyumlu bir kaban modelini inceleyelim:

Sütlü kahve renginin hakim olduğu kaban; pek çok farklı renkle kolaylıkla uyumlu olabilmektedir. Fotoğrafta; beyaz boğazlı kazakla güzel bir görünüm yakalanmış. Kahverengi deri çanta ile altın bir bileklik tam anlamıyla kıyafeti renklendirmiş. Burada dikkat edeceğimiz en önemli husus ise etek boyunun kaban boyunu geçmemesidir.

Yeşil renkli kış kombinleri

Tabiatta en çok karşılaştığımız renk olan yeşil ve tonları, kış aylarını da renklendirmektedir. Bundan dolayı 2019 yılında yeşilin tonlarına sıkça rastlayacak gibiyiz:

Açık yeşil bir gömlek üzerine koyu yeşil bir hırka kaban tercih edilmiş. Kaban ve gömlekle uyumu yakalamış olan kahverengi pantolon şıklığı tamamlamış. Sarı renkli çanta ise; bu kombinin renklenmesini sağlamış. Böylece sıra dışı kışlık elbise kombinleri ortaya çıkmış.

Sıradışı kışlık elbise kombinleri

Her mevsimin sıra dışı kıyafetleri her zaman vardır. 2019 yılının da sıra dışı kıyafet tercihleri elbette olacak. Hem bu farklı trendler moda dünyasının renklendirilmesini çok daha hareketli olmasını da sağlamaktadır.

Görselde birbirinden farklı renkler birbiriyle uyum içerisinde kullanılmış. Bazısında bir renk ön plana çıkarken, bazılarında ise birkaç renk uyumlu bir şekilde kendini göstermiş. Bu kapsamda 2019 kışlık elbise kombinleri trendlerinin çok renkli olduğunu söyleyebiliriz. Haydi siz de yeni tarz ve trend oluşturmak için harekete geçin.

elbisekabankambinkazakkışkışlık elbisekıyafet
Comments (0)
Add Comment