Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri

son moda duvar kağıdı modelleri

İnsanlar hep değişiklik ister, her zaman daha güzelin peşinde koşar, mobilyalardan, perdelerden, halılardan sıkılır, duvarlardan niye sıkılmayalım? Duvarlarınızdan sıkıldıysanız eğer birbirinden şık ve farklı tarzlarda son moda duvar kâğıdı modelleri sizleri bekliyor. Yaşam alanlarının tümünde rahatlıkla kullanabileceğiniz yüzlerce yeni duvar kâğıdı modelleri ile salon, oturma odası, çocuk veya yatak odalarına, mutfak, hol ya da banyonuza bile modern bir hava katmak elinizde. Sadece evlerde değil ofislerde de duvar kâğıdı oldukça tutulan bir dekorasyon malzemesi son günlerde.

Duvar Kağıdı Modelleri Nasıl Seçilir?

Evinizin veya iş yerinizin havasını değiştirmek mi istiyorsanız? Uygulaması kolay duvar kâğıdı modelleri seçebilir ve kısa zamanda büyük farklılıklar elde edebilirsiniz. Bu seçimi yaparken kullanacağınız duvar kâğıdının;

  • Leke ve kir tutmaması
  • Küf tutmaması
  • Kolay temizlenebilir olması
  • Uygulama yapılacak mekândaki mobilya ve aksesuarlarla uyumlu olması dikkat edilmesi gereken püf noktalarıdır.

Sağlıklı bir yaşam alanı için küf barındırmayan ürünler seçmeliyiz. Leke ve kir tutmayan ürünler temizlik kolaylığı sağlar. Kolay temizlenebilen duvar kâğıdının ömrü uzun olur. Duvar kâğıdı çeşitler genellikle 10 metrelik rulolar hainde, bir âdeti ortalama 30tl den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

En Popüler Duvar Kağıdı Modelleri

Evinizin veya ofisinizin duvarlarını şık, modern tasarımlı, son moda duvar kâğıdı ilegüzelleştirin. Önceki yıllarda odanın tüm duvarları duvar kâğıdı ile kaplanıyordu. Şimdi duvar kâğıdı daha çok tamamlayıcı dekoratif materyal olarak kullanılıyor. En popüler olanlar:

  • 3D duvar kâğıtları
  • Kumaş duvar kâğıtları
  • Kadife kabartmalı duvar kâğıtları.

3D duvar kâğıdı modelleri aslında kabartmalı modeller olup görsel olarak üç boyutlu izlenimi katmaktadır. Tüm mekânlarda kullanılabilir. Osmanlı desenleri kullanılan üç boyutlu duvar kağıtları salonunuza seçkin bir ambiyans katacaktır. Tekstil tabanlı kadife kabartmalı duvar kâğıtları evinize elegant bir tarz kazandıracaktır.Asya esintileri taşıyan, etnik desenlerde tamamlayıcı duvar kâğıtlarında çok tutuluyor. Ekose veya geometrik desenli duvar kâğıdı modelleri spor stilde döşenmiş evlerde ve ofislerde sıklıkla kullanılmakta, kullanıldıkları ortamlara sade ve zarif bir atmosfer katmakta. Taş desenli veya tuğla desenli duvar kâğıdı modelleri de çok tutuluyor, genellikle televizyon yada konsol arkasındaki duvarlarda tercih ediliyor.

 

 

duvarduvar kağıdıDuvar kağıdı modellerimodason moda duvar kağıdı modelleri
Comments (0)
Add Comment