Alyans Modelleri 2018

981

Evliliğin simgesi denildiğinde ilk akla gelen takı olarak alyans modelleri dikkatleri üzerine çeken ve manevi olarak oldukça fazla bir şekilde kıymet verilen bir takı olarak 2018 yılında da ön plana çıkmaktadır. Alyans modelleri 2018 denildiğinde akla birbirinden farklı alternatif seçenekler çıkabilmektedir. Müstakbel eşinizle aldığını evlilik kararının hemen ardından bu evliliği yüzükle taçlandırmak isteyenler için alyanslar muhteşem bir takı olarak tanımlanmaktadır. Sadakatin ve birlikteliğin simgesi olan alyanslar, birbirinden farklı özelliklere sahip olmaktadır. Esasında yüzük dendiğinde akıllara çok farklı seçenekler de gelebilmektedir. Bunlar;

 

  • Söz yüzüğü
  • Nişan yüzüğü
  • Vintage yüzükler
  • Klasik yüzükler
  • Taşlı yüzükler
  • Özel tasarım yüzükler

Olarak sıralanmaktadır. Bu sene itibariyle öne çıkan alyans modellerinin daha çok şık desenlere sahip ve özel tasarım yüzüklerinden oluştuğu bilinmektedir.

Tektaş Alyans Modelleri 2018

Tercihini tektaş alyanstan yana kullanan çiftler, öncelikle satın alacakları yüzüğün üzerindeki taşın özelliklerinin nasıl olması gerektiğini belirlemelidirler. Tabi ki bu durum birazda bütçeyle alakalı bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Elmas, pırlanta, zümrüt, safir ya da yakut taşlarla bezeli tektaş alyans modellerinin göz alıcı güzelliklerinin bulunduğu bilinmektedir. Alyans modelleri 2018 yılı itibariyle özel pırlanta kesim teknikleri sayesinde son derece şık bir parıltının adresi konumundadır. Özel tasarım alyansların kişiye özel olarak tasarlanabiliyor olması sayesinde istenilen özelliklere sahip olan yüzüklere sahip olmak mümkün olmaktadır.

Altın Alyans Modelleri 2018

Geleneksel çizgilere sahip olan çiftler için altın alyans modelleri hala, ilk akla gelen seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Altının ışıltısının alyansla buluşturan bu modellerin, son derece estetik bir görünüme sahip olduğu bilinmektedir. Altın alyans modelleri 2018 yılında da kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Üstelik bu alyansların kalın alyans modelleri olarak da üretilebildiği bilinmektedir. Taşlarla süslenebilen bu model yüzüklerin, gelin adayları tarafından da çok beğenildiği bilinmektedir. Simgesel olarak büyük bir anlamı bulunan altın alyanslar, gelin ve damadın arasındaki sonsuz bağın teminatı gibidir. Alyans modellerinin hem çeşitliliğinin hem de tasarım özelliklerin sürekli olarak geliştirildiği bilinmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.