Abiye Pantolon Modelleri

abiye pantolon modelleri nasıldır ve ne ile kombinlenir?

948

Şık ve gösterişli olmak isteyen her bayanın ortak noktası abiyedir. Özel geceler de eşsiz görünmek isteyen biz kadınlar elbiseyi bazen sıradan bularak daha farklı bir görünüm elde etmek isteriz. İşte tam bu kararı verdiğimiz de bizi kurtaran ve milyonlarca çeşidiyle farklılık oluşturmamızı sağlayan abiye pantolon modelleri hakkında geniş bir araştırma yaptık. Gösterişli ve oldukça şık duran bu pantolonlar bol paça özelliğine sahiptir. Tesettürlü bayanların da tunik altı kullanabileceği bir üründür. Ayrıca simli ve kenarı neredeyse başlangıç noktasının biraz aşağısına kadar olan abiye pantolon son trendin vazgeçilmezleri arasındadır. Hem rahat ve salaş hem de oldukça mükemmel bir görüntü istiyorsanız farklı kombinler ile her yerde kullanabileceğiniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. Altlı üstlü tek parça halinde de son dönem de üretimleri oldukça artan model hakkında biraz daha detaya inecek olursak;

Düz Abiye Pantolon Modelleri

Genelde abiye pantolon modelleri ortak özelliği yüksek bel ve fermuarlı olmasıdır. Sim kullanılmayarak tasarlanan pantolonlar kendilerini renkleri ile belli eder. Yırtmaçları ile konuştururlar. Bu yüzden düz abiye pantolon modellerinde 2018 ilkbahar yaz modası canlı renkleri tercih etmiştir. Maksimum 46 bedene kadar rahatlıkla bulabileceğiniz düz modeller özel günler dışında hem kapalı hem açık bayanlar için günlük hayatta da oldukça rahatlık ve kullanışlılık sağlamaktadır. Gizli fermuar kapatma özelliği sade renklerde pek yoktur yırtmaç derin ve dekolte fazla ise gizli fermuar kullanımı daha hoş durur. Ancak arka cepleri olan abiye pantolon modellerin de biraz da spor görünümü yakalanmak istediği için hafif kaba düğmeler tercih edilerek parçaya canlılık katmayı hedeflemiş tasarımcılarımız vardır.

Simli Abiye Pantolon Modelleri

İşte bayanların en gözde seçimi olan tıpkı elbise gibi durup etek görünümü de katan simlilere geldiğimiz de kullanım alanlarını biraz sınırlandırmak daha doğru olacaktır. İddialı simli abiye pantolon modelleri düzler de olduğu gibi yırtmaca derin bir genişlik bırakmış olabilir. Bu tabi ki tasarımdan tasarıma göre değişmektedir. Bunlar arasın da tercih yapmakta tamamen size kalmış bir seçim. Pullu pantolonları da bu kategoride sıralamak doğru olacaktır. Renk seçimi konusunda daha çok siyah ve gümüş rengi kumaşlarla tasarlanan bu ürünlerde düzler gibi yüksek bel özelliğine sahiptir. Tasarım açısından sim veya pul kullanıldığı için fermuarın pot bir görüntü oluşturmaması adına gizli fermuar gizli düğme daha tercih edilmektedir. Günlük hayattan ziyade tüm özel geceler de hem açık hem kapalı her yaş bayanın kullanabileceği için oldukça yoğun talep görmektedir. Hemen hemen her marka da bulabileceğiniz bu pantolonlar fiyat konusunda da aşağı yukarı elbise miktarındadır. Her bütçeye uyabilecek kumaş farklılığı ile değişen rakamlar alıcıyı pişman etmeyerek aksine sıklıkla koşuşturmalı geçen düğün kına vb aktiviteler de kullanıcıya büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.