2018 yılında en pahalı alyans modelleri

2018 yılında en pahalı alyans modelleri içerisinden en beğendiğiniz model hangisi

1.439

İnsanların hayatlarının belki de en önemli dönemidir hayat arkadaşı ile yeni bir hayata başlama kararı almak. Evlilik kararı aldınız, hayatınız unutulmayacak bu döneminde eşinize olan aşkınızı sembolü olacak bir alyans arıyorsunuz ya da dünya evine gireli çok oldu ve artık yüzüklerinizi değiştirmek istiyorsunuz. Kaliteden ve zevkinizden ödün vermek istemiyorsunuz. İşte 2018 yılında en pahalı alyans modelleri sizleri bekliyor. Öncelikle ayarı yüksek altın alyanslar emsallerine göre daha pahalı olacaktır. Altın alyansların ağırlığı da fiyatı arttıran özelliklerden biridir. Ünlülerin tercih ettiği gibi sizler de istediğiniz şekilde sadece size özel yapılacak bir alyans tercih edebilirsiniz.

2018 yılında en pahalı alyans modelleri içinden en güzel seçim

Sadelikten yanayım, klasikten şaşmam diyorsanız da içi dolu olarak satışta olan yüzükler tam size göre. Düz ya da bombeli seçenekleriniz olan sade alyans seçimlerinde beyaz altın, rose altın ya da klasik altın rengi seçebilirsiniz. Alyanslarınızda el işçiliği fazla olan modeller tercih edebilirsiniz eskiden olduğu gibi el işçiliği hala oldukça pahalı. 2018 yılında en pahalı alyans modelleri, ayrıca pırlanta, safir, yakut gibi değerli taşlarla da oldukça ilgi çekmekte. Bu yılın en modası ise yüzük içine eşlerin portrelerini işletmek. Bilindiği gibi alyans için isim ve tarih en anlamlı detayken teknolojinin gelişmesiyle portre çizimi ilginç bir ayrıntı olarak raflarda yerini aldı.

2018 yılında en pahalı alyans modelleri hangileridir?

Alyanslarda 2018 yılında da kalın yüzükler çok moda. Kalın alyans beğeniyorsanız çift renkli seçeneklere de göz atmalısınız. Bu yıl moda olan bir diğer ayrıntı gibi bu yüzüklerin pırlantalı modelleri de göz zevkinize hitap edecektir. Bütün bu modellerin yanında alyansım klasik ve altın olsun diyorsanız işte bu aşamada hem fiyat olarak uygun hem de oldukça şık modeller sizi beklemektedir. Uygun fiyatlı alyansların yanında modern tasarım alyanslar da bulunmaktadır. 2018 yılında en pahalı alyans modelleri içerisinde yeşil, beyaz ve pembe altının örülmesi ile ortaya çıkarılmış eşsiz alyans modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Tercihinizi bol taşlı alyanslardan yana kullanıyorsanız bu alyansların da fiyatı oldukça yüksek olmaktadır.  Pırlantalı alyanslarda erkeklerin yüzüklerinde modern çizgiler yer alırken kadınlarda bu çizgilerin yerini değerli taşlar almaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.