2018 Yaz Modası Trend Renkleri Nelerdir

2018 yaz modasında göze çarpan renkler ve modeller nelerdir?

267

Bu yazın rengi mor, her tonu ayrı güzel olan bu renge dolaplarınızda yer açın. Ayrıca metalik tonlarda yaz modası baş tacı, metalik tonlardan bahsedilince akla hemen gri gelir fakat bu sezonun koleksiyonlarında metalik kahve rengi daha ön planda yer alıyor. Bunun dışında her rengin metalik tonunun az da olsa kullanıldığı görülmektedir. Metalik tonları bu yaz her mekanda bolca göreceğiz.

2018 Yaz Modasında En Çok Tercih Edilen Renkler

Makyaj trendlerinde olduğu gibi bu yıl yaz modası renklerinde de ışıltı, pul, payet hakim. Aynı zamanda bu kadar ışıltıyı dengelemek için beyaz jeanler bu yazın vazgeçilmez parçası. Bu sezonda yaz aylarının her sezon vazgeçilmez olan çiçek desenleri yerini korumakta. Artık 80’lere geri dönüyoruz: Milano Moda Haftasında bolca göze çarpan parçalar tütüler ve hacimli kollar oldu. Kısa şort ve bermuda şortlar bu sezonun hem rahat hem de şık olarak kombinlenebilecek gözde parçaları. Londra Moda Haftasında ise püskül, fiyonk ve fırfır en çok kullanılan detaylardı. Ayrıca bel üzerinde vurgularda bu sezon çok kullanılıyor özellikle kemerler. Kemerlerde,  gövdeniz uzunsa geniş, bacak boyunuz uzunsa ince kemerler tercih edilmeli. Fransız danteli adından da anlaşıldığı üzere Paris Moda Haftasında kullanılarak bu sezonda varlığını belli etti. Transparan tasarımlar da farklı yorumlarla bu sezonda yerini aldı.

2018 Yaz Modasında Farklı Olan Tasarımlar

Her sezonda olduğu gibi 2018 yaz modası içinde de normal olan tasarımların dışında çok farklı olan ve gze çarpan tasarımlar da bulunuyor. Bu sezonda farklı olarak kelebek desenleri, monokrom görüntü, fütiristik görünüm, kısa takım elbise stili, spor giyimde şıklık ve baştan sona denim trendi farklılıklar olarak karşımıza çıkıyor.  Fakat bu farklı tasarımlar içerisinde en çok dikkat çeken tarz geniş kesimli stiller oldu vücudundaki kusurları ve fazlalıkları örtmek isteyenlerin en çok tercih etmesi gereken bu sezonun modası olmuş görünüyor. 2018 yaz sezonunda herkes gibi olmak isteyenler için de farklı görünmek isteyenler için de çok fazla tasarım bulunuyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.