2018 Yabancı Gelinlik Modelleri  

2018 yabancı gelinlik modelleri

385

Yabancı gelinlik tasarımcıları her sene olduğu gibi 2018 yılında da yeni modelleri konusunda hünerlerini tek tek sergilemeye çoktan başladılar. Öne çıkan çarpıcı detaylar arasında ise birçok farklı unsura yer verilmiş durumda. 2018 yabancı gelinlik modelleri  sadece beyaz ve kabarık etekli olmak zorunda değil. Farklı bir çizginiz varsa size uygun pantolonlu ya da transparan gelinlikler de bu sene üretime alındı.

Konu Gelinlik Olunca

2018 yabancı gelinlik modelleri çoktan görücüye çıktı ve defilelere katılan misafirlerinden 10 tam puanı aldı. Gidememiş ya da bu haberleri takip edememişseniz, biz sizin yerinize küçük bir liste hazırladık.

  • Bu sene renkli ya da beyaz çiçek detaylı gelinlikler çok moda. Vücut ölçüleriniz orantısında size özel tasarlanan desen desen çiçekler ile kır düğünü yapacak olanlara müjdeli haber İtalya’dan geldi. Eğer tercihiniz bu yönde ise açık saç ve sade makyajlar ile tamamlamayı sakın unutmayın.
  • 2018’in öne çıkan bir diğer gelinlik modeli de dantel kaplı pantolonlu gelinlik modelleri oldu. Uzun bir bacak boyunuz varsa ve farklı bir imaj çizip düğünde doyasıya eğlenmek istiyorsanız, modaevlerinin kapısı size sonuna kadar açık.
  • “Düğün benim düğünüm.” deyip en abartılı gelinliklerden birine sahip olmak istiyorsanız derin yırtmaç ve sırt dekoltesi ile tamamlanan yeni model gelinlikler sizleri bekliyor. Vücuduna güvenen tüm genç kızlar için tasarlanan bu iddialı gelinlik modellerine isteğe göre detay ekletebiliyorsunuz.
  • Daha geleneksel bir model için aksesuar ağırlıklı gelinlikleri seçebilirsiniz. Bu sene şapkalı, eldivenli ve kurdeleli modeller de çok moda.

Seçtiğiniz her gelinlik için istisnasız gümüş ve altın renkli taşlar tercih edebilirsiniz. İsteğe ve motife göre şekillenen bu taşlar ile gelinliğiniz daha da ön plana çıkacaktır.2018 yabancı gelinlik modelleri aradığınız özellikleri bulabileceğiniz özelliklere sahip gelinliklerdir.

Gelin Adaylarına Tüyolar

O muhteşem gün geldiğinde aynada kendinizi nasıl görmek istiyorsanız lütfen tüm hazırlıklarınızı buna göre yapın. 2018 yabancı gelinlik modelleri  arasında bir tanesi muhakkak size uygun olacaktır. Aile ve çevrenizin sizi nasıl değerlendireceğine değil, ne kadar mutlu bir gün geçirebileceğinize dair planlara girişin. Hayatınızda sadece bir kez yaşayacağınız bu duyguları hayatınızın sonuna kadar unutmayacağınızın farkında olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.