2018 Hasır Sandalet Modelleri

2018 Hasır Sandalet Modelleri arasından en çok beğendiğiniz model hangisidir?

311

Yaz aylarının vazgeçilmez parçalarıdır ve özellikle de 2018 hasır sandalet modelleri desen renk çeşitliliği ile dönemin en iddialı çekiciliğini taşımaktadır. Kadınların ilgisinden tam puan alan hasır sandalet fiyatları ise aşağı yukarı her bütçeye uygun niteliktedir. Sağlık konusuna değinecek olduğumuz da ise yaz ayların da ayakların rahatlığını ve çekiciliğini ön plana çıkmaktadır. Bu ürün oldukça kolay nefes aldırarak ayaklarımız da oluşabilecek ter, koku veya sıcak havalardan meydana gelen tüm olumsuzlukları engellemektedir.  Yapacak olduğumuz kombinler de ise bize renkli renksiz desenli sade topuklu veya topuksuz olmak üzere birçok avantaj sağlayan 2018 modellerin de en çok tercih edilenleri 2 şekilde açıklayalım.

Topuklu Hasır Sandalet

Alçak topuk ve dolgu topuk olmak üzere ikiye ayrılan 2018 hasır sandalet modelleri her görünüme uygun her parçaları tamamlayıcı ve ayaklarınızın zaferini ortaya çıkaracak ölçüde tasarlanmıştır. Topuklu sandaletler diğer yaz olduğu gibi bu yaz da özel davet ve düğünlerde daha çok konuşulan günlük hayatta da yüksek topuk giymeyi sevenler içinse jeanlerin tamamlayıcısı olmuştur. Natürel renklerden oluşan bu sandaletler de ilgi ise her renkle uyum sağlayabilen bej ve vizona yöneliktir. Bu özgür renkler dışında tabi ki dolgu topuk kısmı ilkbahar yazın sembolünü taşıyan çiçek deseniyle süslenmiştir. Bunun yanında bant kısımları dilediğiniz renk olan ve hatta ayak bileğinden daha uzun banta sahip olan modeller de mevcuttur.

Topuksuz Hasır Sandalet

Topuksuz modeller de ise ayrım iki şekildedir. Tümü veya bir bölümü yani topuk kısmı hasırdan yapılmış olmak üzeredir. Tümü hazır olan modellerde bant olan kısım da ip şeklinde rafya ile örülmüş 2018 hasır sandalet modelleri arasında vazgeçilmez yerini almıştır. Bir kısmı hasır olanlar da ise topuk hasır diğer kısımlar bambi kurşun veya plastik ve hatta deri bile mevcut şekilde piyasada model model bulunabilmektedir. Bu yazın modasında topuksuz sandaletlerde daha çok tamamı hasır tercih edilmektedir. Hemen hemen her markanın çok satanı olan bu ayakkabıda renk çeşidi de oldukça fazladır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.